• Start  »
  • Aktualności  »

Wyniki -egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie -styczeń 2020

19.3.2020

Informujemy , że ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju świadectwa i dyplomy po egzaminie potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie przeprowadzonym w sesji styczeń – luty 2020 będą dostępne do odbioru  w sekretariacie 31 marca.

Wyniki egzaminów bądą dostępne 20 marca od godz.11 w Sekretariacie Szkoły. Nie udzielamy informacji o wynikach egzaminów telefonicznie.

Osoby, które nie zdały egzaminu w sesji styczeń – luty 2020 r., będą mogły złożyć deklarację ponownego przystąpienia do niezdanej/niezdanych części tego egzaminu w sesji czerwiec – lipiec 2020 r. do 31 marca br. do dyrektora macierzystej szkoły.

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy: