O szkole Żak w Mławie

Zarówno młodzież, jak i dorośli, którzy chcą zwiększyć poziom swoich kwalifikacji, mogą zapoznać się z ofertą sieci szkół Żak. Osoby zainteresowane nauką w trybie zaocznym mogą wybierać spośród następujących opcji: liceum ogólnokształcące dla dorosłych, możliwość nauki w ramach jednorocznego kształcenia lub nauka w szkole policealnej. Zajęcia odbywające się w weekendy pozwalają dopasować sposób i okres nauki do własnych potrzeb i planów życiowych.

W ramach szkoły policealnej słuchacze mają do wyboru następujące możliwości: florysta, technik administracji, technik BHP, technik turystyki wiejskiej, technik usług kosmetycznych, technik informatyk, technik rachunkowości. Nauka odbywa się w trybie zaocznym i trwa 2 lata.

Jeżeli chodzi o formy kształcenia jednorocznego, tu uczestnik ma do wyboru ścieżki zawodowe takie jak: wizażystka/stylistka, konsultant ds. dietetyki, trener personalny z elementami fitness, dekorator wnętrz, grafika komputerowa, instruktor ds. terapii uzależnień, agent celny, manikiurzystka, rejestratorka medyczna, podologia, transport i logistyka, rachunkowość i finanse czy aranżacja ogrodów.

Ogólnopolska sieć szkół Żak została doceniona poprzez przyznanie nagrody Lidera Nowych Technologii. Cechą rozpoznawczą kształcenia jest utrzymywanie wysokich standardów, co zostało potwierdzone tytułem Najwyższej Jakości Quality International dla placówek Żak w całym kraju. Organizowane przez szkołę kursy kosmetyczne, a także kursy dla opiekunów w żłobku zdobyły Medal Europejski. Szkoła dla dorosłych Żak w Mławie funkcjonuje od 2006 roku. Mieści się w budynku przy ulicy Sienkiewicza 4. Godziny pracy sekretariatu w dni powszednie: 9.00 – 17.00. W soboty: 8.00 – 16.00.

Twoja przyszłość zaczyna się dzisiaj!

Już dzisiaj możesz zacząć podążać za swoją pasją, uczyć się dokładnie tego, czego będzie od Ciebie oczekiwał Twój przyszły szef lub samemu stać się swoim szefem i kształtować swoją finansową przyszłość.

Tę drogę wybrało już ponad pół miliona słuchaczy szkół Żak. Dołącz do nich!

Rejestracja on-line zajmie Ci kilkanaście sekund, a korzyści z niej będziesz czerpać do końca życia.