Kurs - Wizaż dla początkujących

499 zł

Zapisz się

Kurs podstawowy skierowany jest do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wizażem i chcą zdobyć wiedzę, będącą fundamentem dla dalszej nauki. W zakres merytoryczny kursu wchodzą zajęcia teoretyczne oraz ćwiczenia praktyczne przygotowujące modelkę do makijażu, doboru barw, diagnostyki cery, makijażu, modelowania i korygowania kształtu twarzy. Wiedza i umiejętności nabyte podczas kursu pozwolą na wykonywanie perfekcyjnego makijażu, który doskonale sprawdzi się każdego dnia.

Dowiesz się za pomocą jakich produktów wykonać trwały makijaż ślubny, w jaki sposób pracować z cera dojrzałą, aby uzyskać świeży, odmładzający efekt. Poznasz sposoby na wykonanie odmładzającego makijażu w technice make-up no make-up oraz kryteria doboru najlepszej wersji makijażu. Większość czasu trwania kursu to praktyka, która pozwala na możliwie największe szlifowanie umiejętności. Na kursie zapewniamy kosmetyki i akcesoria potrzebne do wykonywania makijażu. Dzięki temu w sposób kompleksowy i profesjonalny zgłębisz wiedzę z zakresu wizażu.

#

Czas trwania

28 godzin

d

Uzyskany dokument

Zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodne ze wzorem MEN, certyfikat lub/i suplement


798 299 599

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy:

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp
Zapisz
się online

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.